< Powrót do strony głównej • 17 października 2019r.
ZNP Oddział Brusy • Aktualności Napisz do nas!
powrót

2018-11-21 • 100 strzałów na 100-lecie Niepodległości

W ramach obchodów 100-lecia Niepodległości członkowie i sympatycy Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddziału w Brusach wzięli udział w zawodach strzeleckich o Puchar Prezesa ZNP.

Zawody odbyły się 13 listopada br. w bruskiej strzelnicy. W tym roku zaprosiliśmy członków zaprzyjaźnionego oddziału ZNP w Karsinie.

Zmagania odbywały się w kategorii kobiet i mężczyzn. Wśród pań zwyciężyła Ewa Bal, na drugim miejscu uplasowała się Bożena Czapiewska, a na trzecim Marlena Ignera.

Wśród mężczyzn pierwsze miejsce zajął Robert Bal, drugi był Adrian Ignera, a trzecie miejsce zajął Karol Gierszewski.

Zwycięzcy otrzymali puchary, medale oraz dyplomy, a pozostali uczestnicy drobne upominki. O dobre jedzenie postarała się kol. Barbara Brzezińska. Zawody przebiegały w przyjemnej, koleżeńskiej i rodzinnej atmosferze z patriotyczną nutą.

Organizatorami byli również członkowie MKLOK Brusy, p. Rejkowski i p. Rutowski.

Nagrody wręczał prezes oddziału kol. Mieczysław Spierewka.