Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 23 stycznia 2019r.
Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-03-28 • Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego

Bruski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego jest już po zebraniu sprawozdawczo-wyborczym. Wydarzenie odbyło się w miniony poniedziałek, 26 marca, w sali lustrzanej Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach. 

Na stanowisku prezesa pozostał Stanisław Kobus. W zarządzie znaleźli się także: Andrzej Kulesza, Krzysztof Gradowski, Magdalena Rolbiecka, Magdalena Wirkus, Marian Jutrzenka Trzebiatowski, Justyna Piekarska, Marcin Piekarski, Jan Leszczyński i Piotr Goebel. W składzie komisji rewizyjnej pozostali: Iwona Wałdoch, Zygmunt Markut i Janusz Kamrowski. 

Gośćmi zebrania byli: burmistrz Witold Ossowski, ks. proboszcz Jan Flaczyński oraz dyrektor Szkoły Podstawowej im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Leśnie Anna Klonowska-Dorszyńska. 

Prezes Stanisław Kobus podsumowując miniony 2017 rok, mówił m.in. o inicjatywie odbudowy pomnika nagrobnego Jana Karnowskiego, zniszczonego przez ubiegłoroczną nawałnicę. 

Ks. proboszcz Jan Flaczyński opowiadał o współpracy Parafii pw. Wszystkich Świętych w Brusach z bruskim oddziałem Zrzeszenia. 

Za dotychczasową współpracę i pomoc przy usuwaniu skutków nawałnicy dziękował członkom ZKP burmistrz Brus Witold Ossowski. Podziękowanie składał na ręce prezesa Stanisława Kobusa. 

Inf. i fot. Gmina Brusy. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!