Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 2 czerwca 2020r.
News Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-05-30 • 50-lecie Szkoły Podstawowej w Wielkich Chełmach

W dniu dzisiejszym, 30 maja, odbyły się uroczystości związane z obchodami 50-lecia Szkoły Podstawowej im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach.

Wydarzenie rozpoczęła msza św. pod przewodnictwem ks. Pawła Orłowskiego. Następnie przybyłych gości powitał dyrektor szkoły Jan Leszczyński, który również w kilku słowach przybliżył historię placówki w Wielkich Chełmach. Po nim przemawiali goście, którzy z okazji urodzin szkoły składali na ręce dyrektora serdeczne gratulacje i życzenia. 

Wydarzenie uświetniły występy uczniów Szkoły Podstawowej w Wielkich Chełmach oraz Kaszubskiego Zespołu Folklorystycznego "Krëbane". Organizatorzy w planie obchodów zaplanowali również poczęstunek, w którego przygotowanie włączyło się m.in. Koło Gospodyń Wiejskich w Małych Chełmach. Główne punkty uroczystości odbyły się na placu przy budynku szkoły, wewnątrz szkoły natomiast, goście uroczystości mieli możliwość zwiedzenia zabytkowego obiektu, podziwiania wystaw i prezentacji multimedialnej nawiązujących do historii szkoły i obchodzonego jubileuszu.

 

FOTOGALERIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Inf. i fot. Gmina Brusy. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!