Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 13 lipca 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-06-04 • Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych "Trzy Kolory"

Warsztaty Terapii Zajęciowej z Brus, Czerska i Chojnic zapraszają serdecznie do uczestnictwa w III Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych "Trzy Kolory". Jak sama nazwa wskazuje, wydarzeniu towarzyszą trzy barwy. Mowa tu o kolorze białym - oznaczającym niepełnosprawność, pomarańczowym – symbolizującym chorych na Zespół Downa i niebieskim – odnoszącym się do chorych na autyzm.

Pierwszy taki festiwal odbył się 2 lata temu w Chojnicach, drugi miał miejsce rok temu w Czersku. W tym roku spotykamy się w Brusach. Impreza odbędzie się 15 czerwca o godzinie 17.00 przy kompleksie szkół (ul. Armii Krajowej).

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Starosta Chojnicki, Burmistrz Brus, Burmistrz Chojnic, Burmistrz Czerska i Wójt Gminy Chojnice. Współorganizatorem festiwalu jest Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach. 

Na uczestników imprezy czeka sporo atrakcji. Jej gwiazdami będą: Dariusz Buczek, który zaprezentuje m.in. piosenki ze swojej debiutanckiej płyty oraz zespół Eratox. 

Zapraszamy! Nie może Cię tam zabraknąć! 

ZAPROSZENIE NA FESTIWAL

Graf. i inf. Gmina Brusy. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!