Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 26 marca 2019r.
Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-06-12 • Wydarzenia najbliższych weekendów. Zapraszamy do uczestnictwa!

Warsztaty Terapii Zajęciowej z Brus, Czerska i Chojnic zapraszają serdecznie do uczestnictwa w III Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych "Trzy Kolory". Jak sama nazwa wskazuje, wydarzeniu towarzyszą trzy barwy. Mowa tu o kolorze białym - oznaczającym niepełnosprawność, pomarańczowym – symbolizującym chorych na Zespół Downa i niebieskim – odnoszącym się do chorych na autyzm.

Czytaj więcej...

Burmistrz Brus zaprasza na Gminne Obchody Dnia Dziecka, które odbędą się 17 czerwca br. Rozpocznie je Bruscrossing – czyli happening czytelniczy o godzinie 14.00. Uczestnicy wyruszą z placu przy Urzędzie Miejskim i udadzą się na boisko przy kompleksie szkół w Brusach.

W programie mnóstwo atrakcji artystycznych i nie tylko. Szczegóły na plakacie poniżej. 

W związku z organizowanym z okazji obchodów Dnia Dziecka Bruscrossingiem informujemy o chwilowych utrudnieniach w ruchu na ulicach Brus (Na Zaborach, Młyńskiej, Placu Jana Pawła II, 2-go Lutego, J. Chełmowskiego, Ogrodowej i Armii Krajowej) w godzinach od 14.00 do 15.00. 

Zapraszamy na Festiwal Archeologiczny w Czernicy, który odbędzie się w dniach 23.06. - 24.06.2018 r. 

Tegoroczna impreza jest organizowana wspólnie przez Grupę Młodych Archeologów z Brus, Drużynę Wikingów Gautar, Gminę Brusy oraz Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach.

 

Inf. i graf. Gmina Brusy. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!