Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 20 kwietnia 2019r.
Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-10-29 • Wszystkich Świętych – UWAGA! Zmiany w organizacji ruchu!

1 listopada br. będą obowiązywać zmiany w organizacji ruchu w części ulic, przylegających do cmentarza parafialnego w Brusach.

Ulica ks. Czarnowskiego zostanie objęta ruchem jednokierunkowym. Wjazd na nią będzie możliwy jedynie z ulicy Gdańskiej oraz z ulicy bł. ks. Jankowskiego. Natomiast wyjazd z ulicy bł. ks. Jankowskiego będzie możliwy wyłącznie w prawo, w kierunku ulicy Derdowskiego.

Ponadto na odcinku ulicy Gdańskiej, od skrzyżowania z ulicami Ogrodową i ks. Czarnowskiego do ronda im. Macieja Płażyńskiego, obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się. Wzdłuż tej ulicy zostaną rozstawione także płotki zabezpieczające. Pieszych prosimy o  poruszanie się wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych. Ponadto prosimy o przestrzeganie nakazów służb kierujących ruchem.

Mieszkańców i gości, którzy poruszać się będą samochodami informujemy o dostępnych parkingach:  przy stadionie miejskim, przy szkole podstawowej,  na parkingu przylegającym do ulicy bł. ks. Józefa Jankowskiego, na placu przy cmentarzu od strony ulicy Wojska Polskiego oraz przy markecie Biedronka. Pozostałe miejsca postojowe zostały zaznaczone na mapie.

 

 

 

 

Inf. Gmina Brusy. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!