Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 11 sierpnia 2020r.
Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2020-07-23 • Nabór wniosków w konkursie grantowym w ramach projektu "Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim" rozpoczęty!

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. przyjmuje wnioski pomorskich MŚP dotyczące pozyskania grantów na udział w międzynarodowych targach, wystawach, misjach gospodarczych oraz innych imprezach o charakterze promocyjnym, jak również platformach cyfrowych stanowiących alternatywę dla tradycyjnych targów. Celem konkursu grantowego jest wsparcie przedsiębiorstw w zdobywaniu rynków zagranicznych poprzez udział w tego typu wydarzeniach. Poniżej przesyłam więcej informacji na temat konkursu.

 

GRANTY

Termin składania wniosków 
Wnioski należy składać w terminie od 29 czerwca 2020 r. do odwołania (nabór ciągły do wyczerpania alokacji).

Kto może wziąć udział w konkursie?

Firmy z sektora MŚP posiadające siedzibę na terenie województwa pomorskiego, które nie uzyskały wsparcia w ramach poprzednich konkursów grantowych w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy. W przypadku, gdy po 3 miesiącach od ogłoszenia konkursu, wartość dofinansowania złożonych wniosków o udzielenie grantu nie przekroczy 30% alokacji, może zapaść decyzja o dopuszczeniu do udziału w konkursie grantobiorców poprzednich konkursów.

 

Na co można przeznaczyć środki?

Granty na realizację projektów polegających na udziale firm w międzynarodowych targach, wystawach, misjach gospodarczych oraz innych imprezach o charakterze promocyjnym jak również platformach cyfrowych stanowiących alternatywę dla tradycyjnych targów. Okres realizacji projektu nie może kończyć się później, niż w dniu 31.12.2022 r.

Jakie dofinansowanie można uzyskać?

Maksymalne dofinansowanie dla pojedynczego projektu ustalono na poziomie 50% kwoty wydatków kwalifikowalnych.

Ile wynosi pula środków?

Alokacja przeznaczona na konkurs wynosi 3 200 000 PLN.

 

Więcej informacji i regulamin konkursu na stronie https://www.arp.gda.pl/2022,iv-konkurs-grantowy-2020

 

Ogólne informacje o projekcie PBE

Unijny projekt Pomorski Broker Eksportowy wspiera aktywność eksportową małych i średnich firm z regionu województwa pomorskiego. Działania w projekcie dają możliwość prezentacji potencjału eksportowego przedsiębiorstw poprzez udział w targach i misjach gospodarczych. Broker stwarza także okazję do udziału w konferencjach i seminariach poświęconych rynkom zagranicznym oraz wspiera działania proeksportowe firm grantami i bezpłatnymi usługami świadczonymi przez brokerów.
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!