Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 12 lipca 2020r.
Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2007-07-23 • V Turniej Czterech Sołectw

21 lipca br. na boisku przy Szkole Podstawowej w Lubni odbył się V Turniej Czterech Sołectw. Tradycyjnie rozpoczął się on rozgrywkami piłki nożnej. Mecze te rozgrywane były pomiędzy przedstawicielami sołectw Lubnia i Orlik oraz drużyną z Amsterdamu. Ostatecznie wyniki turnieju piłkarskiego były następujące:

miejsce I – Novi Orlik                    
miejsce II – Sokół Lubnia    
miejsce III - Wilhelmina Amsterdam

Dodatkowo przeprowadzono konkurencję „pompowanie wody”, w której brały udział trzy poprzednio wymienione drużyny. Zwycięzcą w tych zawodach została drużyna Wilhelmina.
Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych. Na małym boisku przy szkole przeprowadzono dla nich szereg konkurencji. Dzieci rywalizowały w konkursach skoków w workach, skokach przez skakankę, przeciąganiu liny, a także rzucie podkową. Wszystkie konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych. Nagrody ufundowane zostały przez Burmistrza Brus. Wieczorem nadszedł czas na sztandarową konkurencję turnieju dla dorosłych – „przerzucanie opony”. Konkurencja ta polegała na przerzucaniu opony w czasie 1 minuty. Zwycięzcą miał zostać ten, kto w tym wyznaczonym czasie wykona najwięcej przewrotów. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony mężczyzn. Zwycięzcą został Pan Artur Knopik. Drugie miejsce egzekwo wywalczyli Kazimierz Trzebiatowski i Tomasz Brzozowski. Kolejną konkurencją, w której rywalizowały trzy drużyny, był konkurs przeciągania liny. Pierwsze miejsce w tych zawodach zajęli mężczyźni z Lubni, tuż za nimi panowie z Amsterdamu a trzecie miejsce przypadło drużynie z Orlika. Zawodnicy w powyższych konkurencjach walczyli o nagrodę ufundowaną przez Burmistrza Brus. Na zakończenie imprezy mieszkańcy Lubni, Orlika, Główczewic oraz Zalesia bawili się wspólnie podczas zabawy tanecznej.

Uchwycone w obiektywie:
Zmagania najmłodszych


W trakcie meczy piłkarskich


Konkurencja
Konkurencja "pompowanie wody". Na zdjęciu zwycięska drużyna z Amsterdamu.

Podczas wręczania pucharów drużynom biorącym udział w Turnieju piłkarskim.
Podczas wręczania pucharów drużynom biorącym udział w Turnieju piłkarskim.

Zwycięska drużyna
Zwycięska drużyna "Novi Orlik".

Konkurencje dla dorosłych


cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!