Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 12 lipca 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2011-02-03 • Ferie zimowe w Leśnie

 

Filia biblioteczna w Leśnie zapewniła w tym roku ciekawą alternatywę dla dzieci pozostających w czasie ferii w domu. W dniach od 20 do 28 stycznia w świetlicy w Leśnie zorganizowano akcję pn. „Zima na Kaszubach”, która jak zwykle cieszyła się dużym powodzeniem wśród dzieci, świadczyć o tym może wysoka frekwencja uczestników (od 30 do 35 dzieci dziennie!). Zajęcia rozpoczynały się o godzinie 11.00, jednak chętni do zabawy przychodzili o wiele wcześniej. Atrakcji nie brakowało. W ramach zajęć odbyły się warsztaty plastyczne, zabawy ruchowe, karaoke i liczne konkursy.
Uczestnicy ferii wykonywali różne prace techniczno-plastyczne, np. makaronowe laurki na Dzień Babci i Dziadka, wesołe postacie z wełny, wiosenne kartki-niespodzianki oraz inne ciekawe niespodzianki. Korzystali również z komputerów z dostępem do internetu.
Dzieci obejrzały kilka filmów animowanych, m.in. „Shrek Forever” i „Pies strażak”. Dużą radość sprawiały im zabawy ruchowe prowadzone przez bibliotekarkę Halinę Skwierawską. Dodatkową atrakcją było karaoke, w którym trzeba było wykazać się talentem muzycznym. 

 

 

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za mile spędzony czas.
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!