Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 17 stycznia 2020r.
News Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2011-06-06 • Zapraszamy na RAJD EKOTURYSTYCZNY

Zapraszamy na Rajd Ekoturystyczny, organizowany z okazji Międzynarodowego Roku Lasów, który odbędzie się 11 czerwca br. na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego.


Dla uczestników rajdu przygotowano dwie trasy piesze i dwie rowerowe, o różnej długości i stopniu trudności. Zakończenie rajdu odbędzie się przy piecu chlebowym w Widnie. Zgłoszenia na trasę rowerową  z Brus do Widna przyjmowane są pod adresem: Zaborski Park Krajobrazowy ul. Turystyczna 10 89-606 Charzykowy tel./fax. 052 39609 64 lub e-mail: zpk@pomorskieparki.pl (UWAGA! Wolne miejsca pozostały tylko na wyżej wymienionej trasie, tj. z Brus do Widna).


Organizatorem rajdu jest Zaborski Park Krajobrazowy, Nadleśnictwo Przymuszewo i Nadleśnictwo Rytel. Patronat medialny sprawuje Radio Weekend. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają transport uczestników rajdu pieszego z Chojnic i Brus na miejsce startu, transport wszystkich uczestników (tras rowerowych i pieszych) z Widna do Brus i Chojnic oraz transport rowerów z Widna do Brus i Chojnic.


Warunkiem udziału jest przesłanie kart zgłoszeniowej. Organizacja rajdu została dofinansowana przez WFOŚiGW w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy!


Pliki do ściągnięcia:
karta (178 kB)
regulamin (222 kB)
trasa (2,697 kB)cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!