Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 4 czerwca 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2014-07-01 • Zakończenie roku szkolnego klas III Gimnazjum w Brusach - aktualizacja

Uroczystość zakończenia roku szkolnego klas III Gimnazjum w Brusach odbyła się w miniony piątek, 27 czerwca br. w Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach. Wydarzenie poprzedzono Mszą Św. w kościele pw. Wszystkich Świętych w Brusach.

Uczniowie szkoły wraz z nauczycielami przygotowali na tą okazję szereg atrakcji. Począwszy od uroczystych podziękowań dla nauczycieli, po różnorodne występy artystyczne. Śpiewano, recytowano, odgrywano różne role.

 

W trakcie piątkowej uroczystości wręczono wiele nagród i wyróżnień. Otrzymali je uczniowie wykazujący się szeroką wiedzą z różnych dziedzin, często uczestniczący w konkursach, olimpiadach i zdobywający na nich wysokie miejsca. Ponadto nagrodzono uczniów odnoszących sukcesy sportowe, a także tych, którzy wykazywali się sumiennością oraz zaangażowaniem na rzecz szkoły i klasy.  Nie pomięto osób, które otrzymały „świadectwo z paskiem”, a także ich rodziców, obecnych podczas uroczystości.  Wszyscy oni z rąk Burmistrza Brus Witolda Ossowskiego oraz Dyrektora Gimnazjum w Brusach Tomasza Rogali odebrali wyjątkowe listy gratulacyjne.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego Burmistrz Brus Witold Ossowski wyróżnił stypendiami w kwocie 600 zł najlepszych gimnazjalistów klas III z terenu całej gminy Brusy. Nagrody  zostały przyznane uczniom za wysokie wyniki w nauce, średnią ocen min. 5.0, wysoki wynik egzaminu gimnazjalnego oraz inne osiągnięcia.

Stypendium otrzymali:

Majer Anna – średnia ocen 5,63

Warnke Joanna - średnia ocen 5,61

Rodzeń Anna - średnia ocen 5,58

Janikowski Patryk - średnia ocen 5,39

Ryduchowski Kamil - średnia ocen 5,37

 

 Zdjęcia: UM Brusy. Więcej: kliknij tutaj.

Część oficjalną wydarzenia poprzedził "Bal gimnazjalny, który odbył się w czwartek, 26 czerwca br.
Zdjęcia: UM Brusy. Więcej: kliknij tutaj.

 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!