Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 28 maja 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2014-07-01 • Aktywny bowling ze stowarzyszeniem „Ty i Ja”

23 czerwca br. w chojnickiej kręgielni odbyło się spotkanie pn..:"Aktywny bowling". Zostało ono zorganizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Ty i Ja" oraz młodzież z projektu "Młodzi i aktywni". Okazją do spotkania było podsumowanie projektu realizowanego i dofinansowanego w ramach programu RÓWNAĆ SZANSE Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży. 

Dwudziestu młodych ludzi z gminy Brusy w wieku 15-19 lat miało okazję podjąć się organizacji imprez sportowo-rekreacyjnych o różnych charakterze. Realizacja projektu umożliwiła im zwiększenie swojej aktywności w życiu publicznym i społecznym naszej gminy, a także zdobycie umiejętności pracy w grupie oraz pozyskanie wsparcia społecznego i realizację postawionych sobie celów. 

"Aktywny bowling" był ostatnią i zarazem podsumowującą imprezą w ramach projektu, tym samym była to wyśmienita okazja do podsumowania półrocznej współpracy stowarzyszenia z młodzieżą. Przez całe spotkanie nie opuszczał nas dobry humor, dzięki czemu zabawa na długo zostanie nam w pamięci. Mieliśmy także okazję zastanowić się nad pomysłami na kolejną edycję Regionalnego Konkursu Grantowego RÓWNAĆ SZANSE. 

Projekt był realizowany od stycznia do czerwca br., koordynatorem projektu była p. Katarzyna Ryduchowska.

Ilonka z Kariną przygotowują się do gry.
Ilonka z Kariną przygotowują się do gry.

 Ze szczegółami realizacji projektu można zapoznać się na Facebooku Stowarzyszenia "Ty i Ja" - kliknij tutaj.

 

Opracowanie i zdjęcia: Stowarzyszenie „Ty i Ja”, „Młodzi i aktywni”.
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!