Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 9 lipca 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2014-07-02 • Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Kosobudach

 ''Czas dzieciństwa to dobry początek mądrej dorosłości…''- takimi słowami żegnali się tegoroczni  absolwenci Szkoły Podstawowej w Kosobudach podczas uroczystości wieńczącej pierwsze lata ich edukacji. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Dyrektor GZO w Brusach, Jacek Bruski, Ksiądz Proboszcz Mirosław Romanowski oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Na uroczystości obecni byli również  rodzice uczniów klasy szóstej, wychowawcy  i nauczyciele, pracownicy szkoły  i młodsi koledzy  z klasy piątej.

Część oficjalną otworzyło  uroczyste  ślubowanie uczniów, po którym nastąpiło rozdanie świadectw, dyplomów i nagród. Nagrodę ufundowaną przez Burmistrza Brus za najwyższy wynik na sprawdzianie szóstoklasisty otrzymała Anna Jażdżewska z rąk Dyrektora GZO, pana Jacka Bruskiego.

Świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i co najmniej takie zachowanie zdobyli absolwenci: Mikołaj Janta, Anna Jażdżewska, Natalia Weltrowska, Jakub Zygmański, Radosław Wałdoch oraz Paulina Kobus.

W słowach skierowanych do uczniów, Pani Dyrektor Małgorzata Ostrowska gratulowała im ukończenia szkoły podstawowej oraz życzyła wszystkim wielu sukcesów w dalszej edukacji  i życiu osobistym oraz odwagi i wytrwałości w dążeniu do obranego celu. Pani Dyrektor zwróciła się też  do rodziców tegorocznych wyróżnionych absolwentów. Listy gratulacyjne otrzymali Państwo: Justyna i Wojciech Janta, Barbara i Sławomir Jażdżewscy, Iwona i Tomasz Weltrowscy,  Wioleta   i Andrzej Zygmańscy, Danuta i Jacek Wałdoch oraz Wioletta i Kazimierz Kobus. Dziękując  za dotychczasową współpracę i życzliwość, Pani Dyrektor wyróżniła Państwa Danutę i Jacka Wałdoch oraz Iwonę i Tomasza Weltrowskich.

Następnie, w części artystycznej, uczniowie pożegnali szkołę specjalnie na tę okazję przygotowanym programem. Nie bez wzruszenia wręczali kwiaty swoim  nauczycielom i pracownikom szkoły oraz gościom. W dalszej części uroczystości  uczniowie klasy piątej wierszami   i piosenkami pożegnali z humorem odchodzące koleżanki i kolegów.

Na zakończenie do szóstoklasistów zwróciła się ich wychowawczyni- Małgorzata Sznajdrowska i zaprosiła na krótką podróż do krainy wspomnień z prezentacją multimedialną,  podczas której powróciły na chwilę najważniejsze wydarzenia minionych siedmiu lat  i wspólnych chwil spędzonych w Szkole Podstawowej w Kosobudach. Na zakończenie rodzice zaprosili wszystkich zebranych na poczęstunek, a absolwenci wraz z młodszymi koleżankami i kolegami bawili się na ostatniej wspólnej dyskotece.

Doniosły moment ślubowania.

Podczas przemówienia Pani Dyrektor.

Życzenia Dyrektora GZO dla uczniów.

Wyróżnieni absolwenci.

Anna Jażdżewska odbiera gratulacje od wychowawczyni.

Pani Dyrektor gratuluje rodzicom najlepszych uczniów.

Absolwenci z rodzicami.

Pożegnalny występ uczniów klasy VI.

Pożegnalny występ uczniów klasy VI.


 

Opracowanie: Małgorzata Sznajdrowska, SP w Kosobudach.

Zdjęcia: SP Kosobudy.
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!