Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 19 lipca 2018r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2017-09-08 • Zaborskie Dożynki Gminne już niedługo!

Serdecznie zapraszamy na obchody Zaborskich Dożynek Gminnych. Z tej okazji w kościele parafialnym w Brusach,w najbliższą niedzielę 10 września o godzinie 11.00, zostanie odprawiona uroczysta msza święta dziękczynna za zebrane plony. Podczas mszy między innymi poświęcone zostaną wieńce żniwne, przyniesione przez delegacje sołeckie, a po niej nastąpi symboliczne dzielenie się chlebem, jako owocem ciężkiej pracy rolników.

Ze względu na trudne wydarzenia, którymi w ostatnim czasie została dotknięta nasza Gmina, uroczysta msza święta będzie głównym punktem tegorocznych obchodów Dożynek Gminnych.

Wieczorem natomiast zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w koncercie charytatywnym Ryszarda Rynkowskiego, który odbędzie się o godzinie 20.00 w Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach. Koszt wstępu to 20zł. Ponadto podczas wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka publiczna dla poszkodowanych. Całkowity dochód z biletów, jak i ze zbiórki, zostanie przekazany na pomoc poszkodowanym w nawałnicy.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w koncercie i wsparcia tej szczytnej inicjatywy! 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!