Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 21 stycznia 2019r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-03-12 • Partyzanckie urodziny

Stowarzyszenie Miłośników Historii Gryfa Pomorskiego "Cis" w Męcikale obchodzi 10. rocznicę istnienia. Swój jubileusz organizacja świętowała w minioną sobotę, 10 marca br. w Domu Strażaka w Brusach. Z tej okazji członkowie stowarzyszenia przygotowali specjalną prezentację pt. "10 lat działalności za nami" - klik.

W świętowaniu urodzin "Cisu" nie zabrakło tortu, który przygotowała członkini stowarzyszenia Kamila Cupa "Iskra". Świeczki na zdjęciu zdmuchnęli prezes Wojciech Derewiecki "Żbik" i członkini Agnieszka Szopińska "Malwa".

Obchody jubileuszu poprzedziło zebranie sprawozdawczo-wyborcze, podczas którego ukonstytuowano nowy zarząd stowarzyszenia. Na swoich stanowiskach prezesa i zastępcy prezesa pozostali kolejno Wojciech Derewiecki "Żbik" i Roman Kwasigroch "Zielony". Nie zmieniło się również stanowisko skarbnika, które wciąż sprawuje Henryk Zblewski "Żelazny". Nowym sekretarzem stowarzyszenia została natomiast Kamila Cupa "Iskra". W składzie komisji rewizyjnej znaleźli się: Agnieszka Szopińska "Malwa", Adam Sito "Murator" i Arkadiusz Adamczyk "Zatara".

Więcej zdjęć...

Inf. i fot. Gmina Brusy. 

 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!