Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 18 lutego 2019r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-05-20 • Przypominamy! Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Brusy – edycja 2018

Informujemy, że istnieje możliwość dofinansowania przedsięwzięć związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest (w szczególności pokrycia dachowe typu eternit) w ramach programu realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.
Osoby zainteresowane zadaniem usuwania wyrobów zawierających azbest w 2018 roku powinny do dnia 30 maja br. złożyć w Biurze Interesanta Urzędu Miejskiego w Brusach odpowiednio wypełniony wniosek wraz z załącznikami, którymi są ocena stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest oraz fotografie obrazujące aktualny stan budynku.
Kwota dofinansowania może wynieść do 420 zł za tonę odpadu zawierającego azbest jeżeli na zadanie składają się łącznie: demontaż, zbieranie, transport i unieszkodliwienie odpadu oraz do 210 zł jeżeli na zadanie składa się wyłącznie transport i unieszkodliwienie odpadu.

Zgodnie z zasadami do czasu rozstrzygnięcia przedmiotowego konkursu i podpisania umowy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku prosimy o nie podejmowanie żadnych kroków związanych z działaniami zmierzającymi do usunięcia wyrobów zawierających azbest z terenu nieruchomości.

 

Dodatkowych informacji udziela p. Bożena Kosak Główczewska, kontakt tel. 52 396 93 69.

 

 

 

Inf. Gmina Brusy. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!