Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 20 kwietnia 2019r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-10-19 • Przebudowa stadionu w Brusach


We wrześniu zakończyła się realizacja zadania, w październiku dokonano formalnego odbioru obiektu. Można już z niego korzystać!

Już w najbliższą sobotę, 20 października br. o godz. 14.00, TĘCZA BRUSY rozegra mecz z CHOJNICZANKĄ II CHOJNICE! Zapraszamy na trybuny!

 

Przebudowa stadionu obejmowała wykonanie szeregu urządzeń lekkoatletycznych (bieżnia prosta 6 torowa, bieżnia okrężna 4 torowa, skocznia do skoku wzwyż, dwuścieżkowa dwustronna skocznia do skoku w dal i trójskoku, rzutnia do pchnięcia kulą, rzutnia do rzutu oszczepem) oraz nowej płyty boiska piłkarskiego z instalacją nawodnienia i odwonienia, a także dwóch boisk do piłki plażowej siatkowej oraz budowę widowni na 512 miejsc. Wszystkie nawierzchnie bieżni oraz rozbiegi wykonane zostały z tartanu.

W wyniku realizacji zadania stadion uzyskał certyfikat Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Wartość zadania wynosi 4.109.644 zł, w tym dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Infrastruktury Lekkoatletycznej to 1.300.000.

Wykonawcą robót budowlanych było Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GRETASPORT Ilona Stańczyk z Dąbrowy Górniczej. Nadzór inwestorski pełniła firma Projektowanie i obsługa inwestycji Piotr Wojczal z Gdańska.

 

 

 

 

Inf. i fot. Gmina Brusy. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!