Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 20 kwietnia 2019r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-10-19 • Budowa ulic: Tęczowej, Spokojnej, Krótkiej i Granicznej w Brusach oraz przebudowa drogi gminnej nr 206029G w miejscowości Brusy-Wybudowanie


Budowa ulic: Tęczowej, Spokojnej, Krótkiej i Granicznej w Brusach oraz przebudowa drogi gminnej nr 206029G w miejscowości Brusy-Wybudowanie

Zadanie obejmuje przebudowę 0,95 km drogi gminnej z Brus w kierunku Brus – Wybudowania oraz budowę 0,8 km dróg w Brusach na Osiedlu Ogrody (wraz z budową ciągów pieszych obustronnych).

Gmina Brusy, na to zadanie, otrzymała dofinansowanie w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej w wysokości 1.800.000 zł. Koszt całej inwestycji opiewa na 2.815.806 zł.

W październiku rozstrzygnięto przetarg, w wyniku którego wybrano dwóch wykonawców: firmę Usługi Ogólnobudowlane „Szelbruk” Piotr Szela z Sierakowic (drogi w mieście) oraz firmę Usługi Ziemne, Melioracyjne i Ogólnobudowlane Henryk Czarnowski z Kalisza (droga Brusy-Wyb.). W najbliższych dniach nastąpi podpisanie umów z wykonawcami.

Zadanie zostanie zrealizowane jeszcze w 2018 roku!       

ul. Graniczna
ul. Graniczna
 

ul. Krótka
ul. Krótka
 

ul. Spokojna
ul. Spokojna
 

ul. Tęczowa
ul. Tęczowa
 

Inf. i fot. Gmina Brusy. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!