Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 20 kwietnia 2019r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-10-26 • Rozbudowa Osiedla Ogrody

Burmistrz podpisał umowę z wykonawcami robót, którzy będą realizować budowę czterech ulic w Brusach i drogi w Brusach-Wybudowaniu.

Zadanie dotyczy ulic: Tęczowej, Spokojnej, Krótkiej i Granicznej, o łącznej długości 800 m, leżących na terenie bruskiego Osiedla Ogrody oraz drogi w miejscowości Brusy-Wybudowanie na odcinku niespełna 1 km. Długość budowanych ulic to łącznie 800 m. 

Realizacja przedsięwzięcia jest zaplanowana jeszcze na rok bieżący. Jego koszt to około 2,8 mln zł. Gmina Brusy pozyskała na ten cel dofinansowanie z Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej w kwocie 1,8 mln zł.

Na zdjęciu umowę z burmistrzem podpisuje Piotr Szela przedstawiciel firmy Usługi Ogólnobudowlane "Szelbruk" z Sierakowic - realizator budowy ulic w Brusach. 

Na zdjęciu umowę z burmistrzem podpisuje Henryk Czarnowski przedstawiciel firmy Usługi Transportowe, Ziemne, Melioracyjne i Ogólnobudowlane z Kalisza - relizator budowy drogi w Brusach-Wybudowaniu. 

 

 

 

 

 

 

 

Inf. i fot. Gmina Brusy.

 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!