Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 20 kwietnia 2019r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-10-31 • Gmina Brusy przystąpiła do kampanii Odpowiedzialny Kierowca

„Odpowiedzialny Kierowca” to kampania profilaktyczno-edukacyjna skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych. Jej celem jest propagowanie wśród wszystkich uczestników ruchu drogowego odpowiedzialnych postaw na drodze. Edukuje w zakresie trzeźwości za kierownicą, znajomości przepisów drogowych, kultury na drodze oraz odpowiedzialnego zachowania, które zapewni bezpieczną podróż wszystkim użytkownikom drogi.

W akcję, po raz kolejny,  włączyła się także Gmina Brusy. Jej organizacji bezpośrednio podjęła się Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W przedsięwzięcie włączyli się policjanci z Posterunku Policji w Brusach: sierżant Izabela Pozorska oraz asp. szt. Bogumił Olter, a także uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Brusach wraz z opiekunem p. Mieczysławem Spierewką. Uczennice, które brały udział w kampanii to: Liliana Hamerska, Wiktoria Leszczyńska Marta Pałubicka oraz Kasia Wade.

We wtorek, 30 października, młodzież wraz z policjantami oraz koordynatorem kampanii edukowała pieszych uczestników ruchu, rowerzystów oraz kierowców, wręczając im profesjonalne materiały profilaktyczne.

Inf. i fot. Gmina Brusy. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!