Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 18 czerwca 2019r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-12-20 • Nowy pojazd OSP Brusy

Od 10 grudnia Ochotnicza Straż Pożarna w Brusach jest w posiadaniu kolejnego pojazdu. Mowa o lekkim samochodzie operacyjnym z napędem na cztery koła Nissanie Terrano, który docelowo będzie wykorzystywany do transportu ludzi oraz przyczepki pompowej i agregatu prądotwórczego. Pojazd do Brus oddała Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej w Chojnicach.

Uroczyste przekazanie samochodu odbyło się 10 grudnia, na Starym Rynku w Chojnicach, podczas ogólnej uroczystości przekazania wozów strażackich jednostkom PSP i OSP z powiatu chojnickiego i człuchowskiego.

Przekazania dokonał komendant wojewódzki PSP nadbryg. Tomasz Komoszyński. Pojazdy poświęcił ks. prałat kanonik Jacek Dawidowski.

Za dobrą współpracę komendantowi wojewódzkiemu PSP nadbryg. Tomaszowi Komoszyńskiemu i komendantowi powiatowemu st. kpt. Błażejowi Chamierowi Cieminskiemu, dziękowali obecni podczas uroczystości, przedstawiciele Gminy Brusy: burmistrz Witold Ossowski i komendant gminny ochrony przeciwpożarowej Janusz Szmaglik.

FOTOGALERIA

Inf. Gmina Brusy.

Fot. OSP Brusy. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!