Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 27 czerwca 2019r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-12-26 • „Projekt pocztówki wigilijnej”.

W czwartek, 20 grudnia 2018 r., odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Projekt pocztówki wigilijnej”.

W dziewiętnastej edycji konkursu plastycznego „Projekt pocztówki wigilijnej” jury w składzie: Małgorzata Sznajdrowska, Natalia Landowska i Mirosław Stoltamnn,  nagrodziło 23 prace plastyczne dzieci i młodzieży z całego powiatu chojnickiego. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie z placówek szkolnych z Brus, Kosobud, Lubni, Męcikała, Czerska, Ogorzelin
oraz wychowankowie z Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach.

Podczas wręczenia nagrody i wyróżniania laureatom tegorocznej edycji konkursu plastycznego nie zabrakło również występu muzycznego w wykonaniu młodych muzyków przygotowanych przez panią Katarzynę Schefler z CKiB w Brusach oraz przez panią Grażynę Szumską, pana Adama Cielińskiego i pana Wojciech Daszkowskiego ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Chojnicach. W ich wykonaniu usłyszeliśmy najpiękniejsze polskie kolędy m.in.  Bóg się rodzi, Mędrcy świata, Anioł pasterzom mówił, W żłobie leży, Wśród nocnej ciszy, oraz utwory słynnych pianistów jak: Jana Sebastiana Bacha i Fryderyka Choipna.

Inf. i fot. CKiB Brusy.
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!