Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 24 maja 2019r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2019-02-28 • Twój e-PIT, czyli rozlicz się bez trudu - spotkanie

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe oraz Urząd Skarbowy w Chojnicach zapraszają do udziału w spotkaniach: "Twój e-PIT, czyli rozlicz się bez trudu".

Jeżeli chcą Państwo w najprostszy sposób rozliczyć się z podatków za rok 2018 zapraszamy na jedno z dwóch spotkań informacyjnych, które odbędą się w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach. Spotkania poprowadzą pracownicy Urzędu Skarbowego w Chojnicach.

Od tego roku na stronie internetowej podatki.gov.pl udostępnione są wypełnione już zeznania podatkowe osób fizycznych. Jest to nowa usługa Krajowej Administracji Skarbowej pod nazwą Twój e-PIT. Narzędzie to bardzo ułatwia złożenie przez nas zeznania podatkowego, a w przypadku osób zapominalskich - rozliczenia wysyłane są automatycznie po upłynięciu terminu ich składania.

Podczas spotkań dowiedzą się Państwo, jak działa  aplikacja Twój e-PIT, jak złożyć za jej pomocą zeznanie indywidualnie bądź wspólnie z małżonkiem. Jak dokonać przysługujących odliczeń. Czy mamy możliwości skorzystania z ulg podatkowych.

Osoby zainteresowane będą mogły podczas spotkania samodzielnie uzupełnić i złożyć swój PIT, postępując krok po kroku zgodnie z instrukcjami pracowników Urzędu Skarbowego. 
Wystarczy posiadać własny komputer oraz dane niezbędne do logowania:
- numer PESEL
- kwotę dochodów wykazaną w zeznaniu podatkowym za rok 2017,
- kwotę dochodów wykazanych w przygotowanym przez pracodawcę zeznaniu za rok 2018 (którymkolwiek) PIT-11.
Logować się do aplikacji można również za pomocą profilu zaufanego.
Oczywiście zachęcamy, aby, oprócz powyższych danych, przygotować sobie również informację o organizacji pożytku publicznego, na rzecz której chcą Państwo oddać 1% podatku.

 Do wyboru mają Państwo dwa terminy spotkania:

- w dniu 6 marca 2019 roku (środa) o godz. 9.00, albo

- w dniu 7 marca 2019 roku (czwartek) o godz. 17.00

 Miejsce spotkania:

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach
Sala konferencyjna 004-005 (parter)

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: (52) 33 44 450 lub poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: www.cewchojnice.eu

Zapraszamy!

 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!