Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 24 maja 2019r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2019-03-07 • Budowa wodociągu i kanalizacji w kierunku Żabna

Gmina Brusy kontynuuje budowę wodociągu i kanalizacji z Brus w kierunku Żabna. I etap inwestycji zakończono pod koniec ubiegłego roku, natomiast 26 lutego roku bieżącego została podpisana umowa z firmą IGIS na wykonanie II etapu przedsięwzięcia.

Całkowita wartość zadania, a zatem obu etapów wynosi niespełna 1,9 mln zł, w tym dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 stanowi niespełna 1 mln zł.

I etap inwestycji obejmował budowę sieci wod.-kan. z Brus do Żabna, długości 2,7 km oraz 6 przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych, natomiast etap II obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej długości 6,2 km i 40 szt. przyłączy kanalizacyjnych. Prace rozpoczną się jeszcze w bieżącym miesiącu.

Zadanie pn. „Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej Brusy – Żabno oraz budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Żabno” jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

 

 

 

Inf. i fot. Gmina Brusy. 

 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!