Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 24 maja 2019r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2019-03-08 • Dzień Kobiet w Lubni

Mieszkanki sołectwa Lubnia jak co roku spotkały się na wspólnym świętowaniu z okazji Dnia Kobiet. Organizatorzy zadbali o to, by tego wieczoru nie zabrakło atrakcji. Głównym punktem spotkania był występ kabaretu Niezapominajki z Lichnów. Panie zaprezentowały dwa skecze "Przychodnia lekarska" i "Walduś się żeni". Wesołą atmosferę dopełniła niespodzianka w postaci kankana na wesoło. 

Organizatorem spotkania z okazji Dnia Kobiet w Lubni była sołtys Anna Pestka wraz z Radą Sołecką, Koło Gospodyń Wiejskich na czele z przewodniczącą Kordulą Miszewską oraz Klub Sportowy Bala z prezesem Piotrem Bruskim. Sołtys i Rada Sołecka zadbali o atrakcje, panie z koła gospodyń o suto zastawione stoły, na których można było znaleźć własnoręcznie przygotowywane słone potrawy i słodkie ciasta, a panowie z klubu sportowego dbali, by niczego paniom tego wieczoru nie brakowało. Panowie chętnie wcielili się w rolę kelnerów i obsługiwali wszystkie panie.
Panowie chętnie wcielili się w rolę kelnerów i obsługiwali wszystkie panie.Panowie reprezentujący zarówno Sołectwo jak i Klub Sportowy Bala chętnie służyli paniom swoją pomocą. O płeć piękną tego dnia dbali (na zdjęciu od lewej): Marcin Zabrocki, Bogdan Janikowski, Krzysztof Pokrzywiński, Bogdan Lubiński, prezes KS Bala Piotr Bruski, radny Rady Miejskiej Michał Szczepański oraz niewidniejący na zdjęciu Grzegorz Pestka i Rafał Dułak. 

Inf. i fot. Gmina Brusy. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!