Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 24 maja 2019r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2019-03-12 • Panie znają się na piłce nożnej

W sobotę 9 marca, w sali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Brusach, odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Pań. Okazją do jego organizacji był obchodzony w minionym tygodniu Dzień Kobiet. Organizator - Stowarzyszenie Lokalnej Organizacji Sportowej Salos Brusy, zaprosiła do uczestnictwa w turnieju kilka drużyn piłkarskich, w tym z Brus, Leśna i Czerska. 

Wyniki turnieju prezentują się następująco:

I miejsce - Ladies Salos Brusy 1

II miejsce - Olimpia Czersk 1

III miejsce - Olimpia Czersk 2

IV miejsce - Ladies Leśno

V miejsce - Ladies Salos Brusy 2

VI miejsce - Ladies Salos Brusy 3

 

Wręczono też nagrody indywidualne. Królowymi strzelców zostały: Małgorzata Kropidłowska i Kinga Filipiak. Najlepszą bramkarką wybrana została Agnieszka Piekarska, najlepszą zawodniczką Weronika Bloch i Emilia Motylewska, a ulubioną zawodniczką Elwira Czarnowska. Nagrody wręczali: dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II Beata Rekowska oraz radny Rady Powiatu Chojnickiego Marek Rodzeń. Każda z pań otrzymała również kwiaty z okazji Dnia Kobiet, wręczane przez przedstawicieli Salos Brusy.

Organizacja ta składa szczególne podziękowanie dla dyrektor Beaty Rekowskiej za możliwość gry w szkolnej sali sportowej i radnemu powiatowemu Markowi Rodzeniowi za przekazane piłki. 

Warto dodać, że tego samego dnia, mali piłkarze Salos Brusy rocznika 2011 i młodsi brali udział w turnieju piłkarskim w Rytlu, gdzie drużyna Salos Brusy 1 wywalczyła pierwsze miejsce, a drużyna Salos Brusy 2 zajęła miejsce trzecie.

/foot-14-c/

Inf. Gmina Brusy.

Fot. Salos Brusy. 

 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!