Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 3 czerwca 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2019-08-21 • Piknik na zakończenie Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej Orliku

Prawdziwie rodzinna atmosfera udzielała się uczestnikom pikniku na zakończenie Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej Orliku, koordynowanej przez Salos Brusy. W wydarzeniu brały udział nie tylko dzieci, które na co dzień trenują piłkę nożną na kompleksie boisk "Moje Boisko Orlik 2012", ale także ich rodzice i rodzeństwo. Piknik odbył się, w minioną niedzielę, 18 sierpnia. 

Największą frajdę uczestnikom rodzinnego spotkania sprawiły mecze, kóre mogli z sobą rozegrać w różnych kategoriach wiekowych. Na boisku sportowym w piłkę nożną zagrały dzieci od 10 do 4 lat, jak również ich rodzice. Grę rozpoczęły starszaki, a całość rozgrywek piłkarskich zakończył mecz maluchów. W między czasie specjalne spotkania piłkarskie rozegrały mamy i ojcowie młodych piłkarzy. Ważnym punktem wydarzenia było również uhonorowanie medalami i statuetkami najaktywniejszych piłkarzy i rodziców. O gastronomiczną część spotkania czyli grill, napoje i słodki poczęstunek zadbali także rodzice. 

Wakacyjna Liga Piłki Nożnej finansowana była ze środków własnych Stowarzyszenia SL Salos Brusy oraz ze środków Gminy Brusy w ramach Otwartego Konkursu Ofert na rok 2019. 

FOTOGALERIA 

Inf. i fot. UM Brusy. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!