Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 4 kwietnia 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

Maluchy już w żłobku!

Sale Samorządowego żłobka w Brusach nie są już puste, a wypełnia je radosny śmiech małych podopiecznych placówki. Właśnie trwa tydzień adaptacyjny dzieci, które będą uczęszczać do żłobka.

Maluchy poznają nowe miejsce i opiekunki. Po tych kilku dniach widać, że zarówno dzieci, jak i rodzice są zadowoleni z opieki w naszym żłobku. Cieszy nas, że dzieci dużo się uśmiechają i chętnie się bawią. - mówi dyrektor żłobka Angelika Rzeczkowska.

Rodzice sami mogli przekonać się o tym, że oddają swoje pociechy w dobre ręce, bowiem towarzyszyli maluchom w pierwszych godzinach pobytu w żłobku.

Samorządowy żłobek w Brusach to jedna z ważniejszych inwestycji zrealizowanych w ostatnim czasie przez Gminę Brusy. Jak podkreśla burmistrz Brus Witold Ossowski:Zależało nam na tym, by było to miejsce gwarantujące bardzo dobrą opiekę, edukację i zabawę. Udało się to osiągnąć, dlatego rodzice dzieci z pełnym spokojem mogą podjąć lub kontynuować pracę zawodową.

 

Informujemy!

Rekrutacja do Samorządowego żłobka w Brusach nie została zamknięta. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Nabór potrwa do 30 kwietnia lub do wyczerpania limitu zgłoszeń. Koszty ponoszone przez rodziców to: opłata miesięczna w wysokości 280 zł i 12 zł za dzień wyżywienia. Szczegóły rekrutacji dostępne tutaj klik>>>>>

 

 

 

 

Inf. i fot. UM Brusy.
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!