Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 3 lipca 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2020-06-15 • Burmistrz i radni podjęli wyzwanie. #GaszynChallenge wykonany.

Nominowani przez druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Brusach, burmistrz Witold Ossowski i radni Rady Miejskiej w Brusach włączyli się w akcję #GaszynChallenge. Finansowa pomoc popłynie do małej Darii z okolic Gdańska, która choruje na SMA.

FILMIK>>>>>

Zasady #GaszynChallenge są bardzo proste. Osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł, wspierając jedną ze wskazanych zbiórek na siepomaga.pl.

Burmistrz i radni wykonali zadanie z myślą o 10-cio miesięcznej Darii z Gdańska, chorującej na rdzeniowy zanik mięśni. Dziewczynka wraz z rodzicami walczy o życie. Ratunkiem jest kosztowna terapia genowa. Do zebrania nadal pozostało ponad 8 mln zł. Pomóc można nie tylko włączając się w akcję #GaszynChallenge, ale również poprzez indywidualne wpłaty. Podajemy link, pod którym można wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla dziewczynki: www.siepomaga.pl/daria.

W akcji #GaszynChallenge, burmistrz Witold Ossowski i radni Rady Miejskiej w Brusach, na czele z przewodniczącym rady Zbigniewem Łąckim, nominowali naszą partnerską gminę Ożarów Mazowiecki, Urząd Miejski i Zakład Gospodarki Komunalnej w Brusach oraz Przychodnię Rodzinną Thielemann i Wspólnicy.

Dotąd w akcję, w naszej gminie, włączyło się już wiele osób, w tym Ochotnicze Straże Pożarne. Filmiki z wykonywanych przez nie zadań udostępniamy na Facebooku Miasta i Gminy Brusy>>>>>

Pamiętajmy! Pomaganie jest fajne!

 

 

 

 

 

Inf. i fot. UM Brusy.
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!