Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 6 lipca 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2003-05-26 • Komisje ds. referendum

Burmistrza Brus powołał Obwodowe Komisje Do Spraw Referendum zarządzonego na dzień 7 i 8 czerwca 2003 roku.

Skład Komisji:

  1. Komisja Nr 1 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Brusach :

1) Renata Główczewska
2) Halina Napiontek
3) Celina Radtka
4) Andrzej Czapiewski
5) Anna Gierszewska
6) Bernadeta Pilacka
7) Regina Elszkowska
8) Anna Maria Bartkowska
9) Renata Kiedrowicz
10) Mariusz Przytarski
11) Jan Szulc

  1. Komisja Nr 2 z siedzibą w Młodzieżowym Domu Kultury w Brusach:

1) Marian Napiontek
2) Marek Czapiewski
3) Hanna Słomińska
4) Stanisław Mientki
5) Teresa Bałka
6) Andrzej Bruski
7) Magdalena Chabowska
8) Waldemar Gierszewski
9) Ewa Półczyńska
10) Paweł Pestka
11) Anna Miloch

  1. Komisja Nr 3 z siedzibą w Urzędzie Miejskim w Brusach :

1) Leszek Jutrzenka Trzebiatowski
2) Łukasz Napiontek
3) Marian Przewoski
4) Jan Bruski
5) Jacek Bruski
6) Jan Bruski
7) Bartosz Słomiński
8) Krzysztof Zblewski
9) Radosław Brunka
10) Zbigniew Piekarski
11) Grażyna Osowska

  1. Komisja Nr 4 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Leśnie

1) Katarzyna Skiba
2) Krystyna Skiba
3) Adam Kosiedowski
4) Michał Ostrowski
5) Patrycjusz Pozorski
6) Bruno Lewiński
7) Barbara Makuch
8) Paulina Gierszewska
9) Aleksandra Bluma
10) Marian Copa
11) Bogumiła Skwierawska

  1. Komisja Nr 5 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Lubni

1) Zygmunt Spot Gliszczyński
2) Jadwiga Lepak
3) Magdalena Rogala
4) Leszek Turowski
5) Natalia Landowska
6) Magdalena Muszyńska
7) Andrzej Jażdżewski
8) Lucjan Januszewski
9) Krystyna Jeżewska
10) Benedykt Wera
11) Katarzyna Bruska

  1. Komisja Nr 6 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Kosobudach

1) Jerzy Rożek
2) Bogdan Kosiedowski
3) Michał Kosiedowski
4) Jadwiga Czapiewska
5) Agnieszka Dobranz
6) Joanna Skwierawska - Stoltmann
7) Marcin Piekarski
8) Magdalena Maria Szyngwelska
9) Bożena Jakubowska
10) Waldemar Gregus
11) Małgorzata Ostrowska

  1. Komisja Nr 7 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Zalesiu

1) Bożena Zabrocka
2) Teresa Kin
3) Renata Knut
4) Rafał Radtka
5) Maria Gierszewska
6) Dariusz Zabrocki
7) Mariusz Bronka
8) Edmund Orlikowski
9) Grażyna Knut
10) Danuta Żywicka
11) Bożena Rolbiecka

  1. Komisja Nr 8 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Męcikale

1) Karol Rożek
2) Bernadeta Pałubicka
3) Agnieszka Knitter
4) Krzysztof Gierszewski
5) Alicja Kiedrowicz
6) Małgorzata Weltrowska
7) Mieczysław Teca
8) Anna Ewa Gruchała
9) Małgorzata Dobranz
10) Maria Jolanta Lepak
11) Grzegorz Leszczyński

  1. Komisja Nr 9 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Wielkich Chełmach

1) Grzegorz Lewiński
2) Bogusław Butza
3) Jolanta Krzoska
4) Stanisław Szopiński
5) Karol Gierszewski
6) Piotr Lepak
7) Henryk Rafiński
8) Paweł Wolter
9) Mariola Rafińska
10) Alojzy Jankowski
11) Jarosław Nakielski

  1. Komisja Nr 10 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Czyczkowach

1) Teresa Łangowska
2) Gabriela Jankowska
3) Anna Pestka
4) Magdalena Gierszewska
5) Katarzyna Osowska - Krajecka
6) Henryk Januszewski
7) Iwona Studzińska
8) Lilla Rafińska
9) Magdalena Drzewicka
10) Mieczysław Gostomski
11) Ewa Rokita




cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!