Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 7 czerwca 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2007-08-31 • OGŁOSZENIE - wyjazd na targi

Urząd Miejski w Brusach wspólnie z Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego organizuje w dniu 28 września br. (piątek) wyjazd autokarowy na Międzynarodowe Targi Hodowli, Ogrodnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich FARMA do Poznania.
 

FARMA to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą producentów i dystrybutorów zwierzęcego materiału hodowlanego, maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji zwierzęcej, budownictwa wiejskiego, wyposażenia budynków inwentarskich, pasz i dodatków paszowych, chemii, artykułów z zakresu weterynarii oraz ogrodnictwa, a także produktów dla gospodarki leśnej.
Producenci owoców, warzyw i grzybów będą mogli zapoznać się z nowościami przedsiębiorstw oferujących rozwiązania z zakresu logistyki, przechowalnictwa
i opakowań w ich produkcji (dotychczasowa Horti-Logistyka).
W trakcie targów będzie można skorzystać z porad firm i instytucji zajmujących się finansami, ubezpieczeniami i doradztwem w rolnictwie.

*** Równolegle z FARMĄ odbędą się:
 
XXII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych podczas której najlepsi hodowcy w kraju zaprezentują najbardziej wartościowe okazy zwierząt niemal wszystkich ras. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone tytułami czempiona. Wystawie towarzyszyć będą ekspozycje Francji i Wielkiej Brytanii, Internetowa giełda kwot mlecznych oraz Forum Weterynaryjno – Hodowlane i Europejskie warsztaty poświęcone harmonizacji sędziowania na wystawach bydła mlecznego.
Krajowa Wystawa Ogrodnicza, w której udział weźmie ponad 100 producentów, sprzedawców i dystrybutorów m.in. warzyw, owoców, roślin ozdobnych i materiału szkółkarskiego.
Forum Leśne pod hasłem Człowiek – Las – Drewno, którego głównym tematem będą „Szkody powodowane przez zwierzynę w lasach i na polu”.
 

Pawilon Regionów – w atmosferze festynu ludowego swoją ofertę przedstawią regiony, powiaty i gminy z terenu całej Polski. Odbędzie się tutaj szereg prezentacji zespołów ludowych, inicjatyw lokalnych i walorów turystycznych wsi. Skosztować będzie można regionalnej żywności.
Więcej informacji na temat targów FARMA 2007 znajdą Państwo na stronie: www.farma.mtp.pl
Koszt wyjazdu: 15 zł od osoby (+ 7 zł bilet wstępu).

    Osoby zainteresowane wyjazdem mogą zgłaszać się do Urzędu Miejskiego w Brusach, pok. nr 22 celem rezerwacji miejsca oraz uiszczenia opłaty. Ilość miejsc ograniczona!cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!