Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 16 lipca 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2008-01-10 • KONSULTACJE W SPRAWIE KONCEPCJI BUDOWY GIMNAZJUM

Kolejnym etapem inwestycji „Przebudowy i rozbudowy istniejącego kompleksu Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Brusach” po opracowaniu koncepcji jest cykl spotkań konsultacyjnych z przedstawicielami lokalnej społeczności.
Pierwsze spotkanie odbyło się 12 grudnia 2007 r. z Radą Miejską w Brusach. Na tym spotkaniu radni zostali zapoznani z propozycją przebudowy i rozbudowy istniejącego kompleksu na potrzeby Gimnazjum w Brusach. Witold Ossowski Burmistrz Brus przedstawił ogólne założenia prowadzenia tego ważnego dla gminy zadania inwestycyjnego. Szczegóły techniczne koncepcji zaprezentował projektant Wiesław Redzimski. W czasie spotkania dyskutowano głównie nad kształtem koncepcji rozbudowy, terminami realizacji poszczególnych etapów oraz ich kosztami.
W miesiącu styczniu zaplanowano kolejne spotkania m.in. z radami pedagogicznymi i radami rodziców: Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Brusach oraz Gimnazjum w Brusach.
Celem powyższych spotkań jest zaprezentowanie koncepcji oraz zebranie wniosków i uwag przed zatwierdzeniem ostatecznej wersji programu funkcjonalno-użytkowego i przystąpieniem Gminy Brusy do prac projektowych.cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!