Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 29 maja 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2008-01-14 • Trwa konkurs na najładniej udekorowaną posesję na Święta Bożego Narodzenia


Na terenie gminy Brusy trwa konkurs na „Najładniej udekorowaną posesję na Święta Bożego Narodzenia w 2007 roku”. W chwili obecnej trwają prace przy zbieraniu dokumentacji fotograficznej świątecznie udekorowanych posesji i domów zgłoszonych  do konkursu. Niezależnie od tych działań, komisja konkursowa dokonuje wizytacji i przeglądu zgłoszonych posesji. Konkurs trwać będzie do 31 stycznia 2008 roku, a wręczenie nagród nastąpi do końca lutego br.

Przypomnijmy!
Celem organizacji konkursu jest podniesienie walorów estetycznych miasta i gminy Brusy w tym szczególnym czasie, jakim są Święta Bożego Narodzenia.
Udział w konkursie mógł wziąć każdy właściciel lub użytkownik domu jednorodzinnego, zarząd wspólnoty mieszkaniowej w budynku wielorodzinnym, grupa co najmniej 2 lokatorów w budynku wielorodzinnym, właściciel lub najemca zagrody rolnej czy gospodarstwa agroturystycznego. Zgłoszenia do udziału w konkursie należało składać do dnia 5 stycznia 2008 roku w Urzędzie Miejskim w Brusach lub w Chacie Kaszubskiej w Brusach Jagliach.

 Komisja podczas oceniania posesji będzie brała pod uwagę następujące kryteria: oświetlenie posesji, ład i porządek wokół posesji (posypanie piasku przy posesji, odśnieżanie), nawiązanie do tradycji oraz inne rozwiązania warte naśladowania.
 


cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!