Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 17 listopada 2019r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2008-08-03 • XIV Międzynarodowy Festiwal Folkloru „Dni Kultury Kaszubskiej” - program koncertów.

XIV Międzynarodowy Festiwal Folkloru

„Dni Kultury Kaszubskiej”
Brusy – Bytów – Charzykowy – Chojnice – Kościerzyna – Wiele
29.07.2008 – 03.08.2008


ORGANIZATOR GŁÓWNY:
Kaszubski Zespół Folklorystyczny „Krёbane” z Brus

WSPÓŁORGANIZATORZY:
Urząd Miejski w Brusach
Urząd Miejski w Bytowie
Urząd Miejski w Kościerzynie
Urząd Miejski w Chojnicach
Urząd Gminy w Chojnicach
Urząd Gminy w Karsinie

PATRONAT HONOROWY:
Bogdan Borusewicz – Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
Bogdan Zdrojewski – Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Jan Kozłowski – Marszałek Województwa Pomorskiego

PATRONAT MERYTORYCZNY:
Polska Sekcja C.I.O.F.F.

PATRONAT MEDIALNY:
Radio Gdańsk
Gazeta Pomorska
Portal Regionalny Chojnice Info – www.chojnice.pl

FUNDATORZY:
Kancelaria Senatu
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

SPONSOR GŁÓWNY: PRODUCENT MARKI SPECIAL

PROGRAM KONCERTÓW

Wtorek 29.07

16.00 – spotkanie delegacji zespołów z władzami gminy Karsin
18.00 – przemarsz ulicami Wiela
19.00 – koncert inauguracyjny we Wielu

Środa 30.07

Brusy 19.00 - „Danca E Identidad” Ekwador, „Karolinka” Białoruś, „Ziemia Lęborska” Lębork, „Pilsko” Żywiec,
Bytów 19.00 - „Grupo Municipal De Bailes Regionales” Hiszpania, “Probuda” Bułgaria
Charzykowy 19.00  - “Pogórzanie” Miejsce Piastowe, „Panagia Gremasti” Grecja
Chojnice 18.00  – „Antakya Folk Dance Group” Turcja, “Zespół Folklorystyczny Ziemi Czerskiej” Czersk, „Szczecinianie” Szczecin
Kościerzyna 19.00  - „Guarionex” Puerto Rico, „Wesoły Dom” Brazylia, „Milan Milicević” Serbia
Wiele 19.00 – „Równica” Ustroń, „Laographicos Milos VRAKA” Cypr, „Karolinka” Białoruś

Czwartek 31.07

Brusy 19.00 - „Grupo Municipal De Bailes Regionales” Hiszpania, „Równica” Ustroń, „Antakya Folk Dance Group” Turcja, “Kościerzyna” Kościerzyna
Bytów 19.00  -  “Zespół Folklorystyczny Ziemi Czerskiej” Czersk, „Panagia Gremasti” Grecja,
Charzykowy 19.00 - „Antakya Folk Dance Group” Turcja, “Milan Milicević” Serbia, “Karolinka” Białoruś, „Bytów” z Bytowa, „Kacper i Lenka” z Bytowa, „Krebane” Brusy
Chojnice 18.00 - „Danca E Identidad” Ekwador, “Pogórzanie” Miejsce Piastowe, „Probuda” Bułgaria,
Kościerzyna 19.00 - „Laographicos Milos VRAKA” Cypr, „Szczecinianie” Szczecin, „Kaszuby” Chojnice,
Wiele 19.00 - „Guarionex” Puerto Rico, „Wesoły Dom” Brazylia, „Kaszebe” Chojnice

Piątek 01.08

Brusy 19.00 - „Wesoły Dom” Brazylia, „Probuda” Bułgaria, „Laographicos Milos VRAKA” Cypr,
Bytów 19.00 – „Milan Milicević” Serbia, „Radojewiczanie” Radojewice, „Szczecinianie” Szczecin, „Kaszebe” Chojnice
Swornegacie 19.00  - „Grupo Municipal De Bailes Regionales” Hiszpania, „Danca E Identidad” Ekwador, “Zespół Folklorystyczny Ziemi Czerskiej” Czersk,
Chojnice 18.00 - „Laographicos Milos VRAKA” Cypr, „Guarionex” Puerto Rico, „Kaszuby” Wiele i Karsin,
Kościerzyna 19.00  – „Równica” Ustroń, „Panagia Gremasti” Grecja, “Karolinka” Białoruś, „Kościerzyna” Kościerzyna,
Wiele 19.00  - „Milan Milicević” Serbia, „Antakya Folk Dance Group” Turcja, “Pogórzanie” Miejsce Piastowe, „Kaszuby” Chojnice,

Sobota 02.08

10.00 – Próba do koncertu finałowego

Brusy 19.00 - „Milan Milicević” Serbia, „Guarionex” Puerto Rico, „Szczecinianie” Szczecin, „Krebane” Brusy, „Bubliczki Cashubian Klezmer Band”
Bytów 19.00 - „Antakya Folk Dance Group” Turcja, „Wesoły Dom” Brazylia, „Równica” Ustroń, „Kaszuby” Wiele Karsin
Charzykowy 19.00 - „Szczecinianie” Szczecin, „Laographicos Milos VRAKA” Cypr, „Radojewiczanie” Radojewice
Kościerzyna 19.00 – „Probuda” Bułgaria, „Grupo Municipal De Bailes Regionales” Hiszpania, “Pogórzanie” Miejsce Piastowe, „Danca E Identidad” Ekwador
Wiele 19.00 - “Zespół Folklorystyczny Ziemi Czerskiej” Czersk, „Panagia Gremasti” Grecja, „Probuda” Bułgaria,

Niedziela 03.08

13.00 – wybory miss festiwalu
19.00 – msza ekumeniczna w Brusach
20.00 – przemarsz zespołów z kościoła na stadion miejski w Brusach
21.00 – koncert finałowy




cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!