Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 20 listopada 2019r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2008-08-13 • X Edycja Pomorskiej Ligi Jeździeckiej.

9 sierpnia br. (sobota) na hipodromie Klubu Jeździeckiego „Calimero” w Małych Chełmach odbyła się X Edycja Pomorskiej Ligi Jeździeckiej w skokach przez przeszkody.

W ramach zawodów rozstrzygnięto następujące konkursy:
- klasy LL z trafieniem w normę czasu,
- klasy L dwufazowy,
- klasy P zwykły,
- klasy N dokładności z rozgrywką,
- klasy C potęga skoku

















Wyniki konkursu nr 1 klasy LL, z trafieniem w normę czasu:

1 miejsce -  Patrycja Stawska PLJ Dziemiany, na koniu DAISY
2 miejsce - Aleksandra Charuk SKJ Sopot, na koniu DAKOTA TEXASS
3 miejsce - Martyna Wiśniewska Starogardzki Ośrodek Jeździecki, na koniu GANDALF
4 miejsce - Nicolas Guidetti PLJ Dziemiany, na koniu WIRUS
5 miejsce - Alicja Charuk nie zrzeszona, na koniu SPINWAY HONEY
6 miejsce - Alina Hinz PLJ Dziemiany, na koniu SMIRNOFF
7 miejsce - Dawid Czarnecki KJ "Stado Ogierów, na koniu ESTORINO
8 miejsce - Alicja Wieczorek SKJ Sopot, na koniu WILGA
9 miejsce - Paula Burska PLJ Dziemiany, na koniu DAMA PIK
10 miejsce - Jacek Kaiser PLJ Dziemiany, na koniu ETNA
11 miejsce - Daniela Kuczkowska PLJ Dziemiany, na koniu WIRUS
12 miejsce - Sylwia Babińska PLJ Dziemiany, na koniu HOKUS
13 miejsce - Patrycja Stawska PLJ Dziemiany, na koniu DAISY
14 miejsce - Paula Burska PLJ Dziemiany, na koniu DAMA PIK
15 miejsce - Paulina Warszewska PLJ Dziemiany, na koniu HAZARD
16 miejsce - Zuzanna Dygowska PLJ Dziemiany, na koniu GANDALF
17 miejsce - Alicja Charuk nie zrzeszona, na koniu KREZUS
18 miejsce - Filip Falkiewicz PLJ Dziemiany, na koniu RAPSHODI HL
19 miejsce - Andrzej Korzonek PLJ Dziemiany, na koniu PRINCE LUISE

Startowało 19, ukończyło 19 koni.


Wyniki konkursu nr 2 klasy L, dwufazowy:

1 miejsce -  Justyna Madej SKJ Sopot, na koniu SELENGA
2 miejsce - Paulina Warszawska PLJ Dziemiany, na koniu WIRGINIA von de N
3 miejsce -  Artur Sobolewski LKS "Hubertus" Biały Bór, na koniu BARON
4 miejsce - Paulina Warszawska PLJ Dziemiany, na koniu FILAR
5 miejsce - Błażej Gilla PLJ Dziemiany, na koniu MAGNUM
6 miejsce - Alicja Wieczorek SKJ Sopot, na koniu WILGA
7 miejsce - Alina Hinz PLJ Dziemiany, na koniu SMIRNOFF
8 miejsce -  Piotr Masłowski JKS "Rywal" Grudziądz, na koniu NEVADA
9 miejsce -  Mateusz Kiempa LKS "Hubertus" Biały Bór, na koniu BIANKA
10 miejsce - Mateusz Kiempa LKS "Hubertus" Biały Bór, na koniu LWICA
11 miejsce - Alicja Charuk nie zrzeszona, na koniu KREZUS
12 miejsce - Dawid Czarnecki KJ "Stado Ogierów”, na koniu ESTORINO
13 miejsce - Joanna Piekarska PLJ Dziemiany, na koniu HALETTA
14 miejsce - Krzysztof Czopek AKJ Gdańsk, na koniu BISMARCK
15 miejsce - Filip Falkiewicz PLJ Dziemiany, na koniu RAPSHODIHL
16 miejsce - Andrzej Korzonek PLJ Dziemiany, na koniu PRINCE LUISE
17 miejsce - Sylwia Babińska PLJ Dziemiany, na koniu HOKUS
18 miejsce - Paulina Warszewska PLJ Dziemiany, na koniu HAZARD
                   Aleksandra Charuk SKJ Sopot eliminacja, na koniu DAKOTA TEXASS
                   Jacek Kaiser PLJ Dziemiany eliminacja, na koniu ETNA
                   Alicja Charuk nie zrzeszona eliminacja, na koniu SPINWAY HONEY

Startowało 21, ukończyło 18 koni.

Puchary w tej kategorii wręczył Burmistrz Brus Witold Ossowski.






Wyniki konkursu nr 3 klasy P, zwykły:

1 miejsce -Dariusz Czarnecki KJ "Stado Ogierów", na koniu GRAF MAIUS POLON
2 miejsce -Błażej Gilla PLJ Dziemiany, na koniu LAPIS
3 miejsce -Błażej Gilla PLJ Dziemiany, na koniu MAGNUM
4 miejsce -Lesław Gerlaczyński LKS "Hubertus" Biały Bór, na koniu WYTOK 2
5 miejsce -Paulina Panek JKS "Rywal" Grudziądz, na koniu HETMAN
6 miejsce -Agata Piastowska HKS "Lotna" Redzikowo, na koniu LAS VEGAS
7 miejsce -Martyna Górska JKS "Rywal" Grudziądz, na koniu SARGASSO
8 miejsce -Mateusz Kiempa LKS "Hubertus" Biały Bór, na koniu BIANKA
9 miejsce -Piotr Masłowski JKS "Rywal" Grudziądz, na koniu NEVADA
10 miejsce -Mateusz Kiempa LKS "Hubertus" Biały Bór, na koniu LWICA
11 miejsce -Krzysztof Czopek AKJ Gdańsk, na koniu BISMARCK
12 miejsce -Justyna Madej SKJ Sopot, na koniu SELENGA
13 miejsce -Joanna Piekarska PLJ Dziemiany, na koniu HALETTA
                  Mona Klarkowska SKJ Sopot eliminacja, na koniu LIBERO Z

Startowało 14, ukończyło 13 koni.

Wyniki konkursu nr 4 klasy N, dokładności z rozgrywką:

1 miejsce - Dawid Czarnecki KJ "Stado Ogierów", na koniu GRAF MAIUS POLON
2 miejsce -Sławomir Uchwat JKS "Pogórze" Gliniki Zab., na koniu FLAMENCO
3 miejsce -Mona Klarkowska SKJ Sopot, na koniu OLIVIA 108
4 miejsce -Katarzyna Uchwat Podkarpacki Związek Jeździecki, na koniu SUMAK
5 miejsce -Artur Sobolewski LKS "Hubertus" Biały Bór, na koniu KWARTAŁ
6 miejsce -Martyna Górska JKS "Rywal" Grudziądz, na koniu SARGASSO
7 miejsce -Weronika Tyndel Stadnina Niepołomice, na koniu ZARIA
8 miejsce -Sławomir Uchwat JKS "Pogórze" Gliniki Zab. , na koniu CYPRYS
9 miejsce -Agata Piastowska HKS "Lotna" Redzikowo, na koniu LAS VEGAS
10 miejsce -Klaudia Bukowska PLJ Dziemiany, na koniu WIZON
11 miejsce -Paulina Panek JKS "Rywal" Grudziądz, na koniu HETMAN
12 miejsce -Joanna Chajęcka SKJ Sopot, na koniu HOLAN
13 miejsce -Lesław Gerlaczyński LKS "Hubertus" Biały Bór, na koniu WYTOK 2
14 miejsce -Katarzyna Górska SKJ Sopot, na koniu KORAL
15 miejsce -Artur Sobolewski LKS "Hubertus" Biały Bór, na koniu BARYCZA
16 miejsce -Maryana Mishlanowa PLJ Dziemiany, na koniu EDYP
                 Błażej Gilla PLJ Dziemiany eliminacja, na koniu LAPIS
                 Stefan Świętochowski SKJ Sopot eliminacja, na koniu DRAB
                  Weronika Tyndel Stadnina Niepołomice eliminacja, na koniu DZIEWOJA

Startowało 19, ukończyło 16 koni.

Wyniki konkursu nr 5 klasy C, wzrastający stopień  trudności z Jokerem:

1 miejsce -Sławomir Uchwat JKS "Pogórze" Gliniki Zab., na koniu CYPRYS
2 miejsce -Weronika Tyndel Stadnina Niepołomice, na koniu ORINOKO
3 miejsce - Joanna Chajęcka SKJ Sopot, na koniu HOLAN
4 miejsce -Maryana Mishlanowa PLJ Dziemiany, na koniu EDYP
5 miejsce -Weronika Tyndel Stadnina Niepołomice, na koniu ZARIA
6 miejsce -Katarzyna Górska SKJ Sopot, na koniu KORAL
7 miejsce -Mona Klarkowska SKJ Sopot, na koniu OLIVIA 108
8 miejsce -Artur Sobolewski LKS "Hubertus" Biały Bór, na koniu BARYCZA
                Klaudia Bukowska PLJ Dziemiany eliminacja, na koniu WIZON
                Artur Sobolewski LKS "Hubertus" Biały Bór eliminacja, na koniu KWARTAŁ

Startowało 10, ukończyło 8 koni

Sędzia Główny - Dariusz Orzoł.

Ponadto w programie artystycznym wystąpił zespół wokalno – muzyczny „BRYGADA SINDBADA”.



cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!