Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 4 czerwca 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2008-08-14 • Remonty w salach gimnastycznych w gminie Brusy.

Czas letnich wakacji to dobra pora na przeprowadzenie w szkole remontu. Uczniowie po letnim wypoczynku wracają wówczas do odnowionych i wyremontowanych sal. Tak jest też w gminie Brusy.

W okresie lipca przeprowadzono remont części zaplecza sanitarnego sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Brusach. W ramach przeprowadzonych prac wyremontowano: hol wejściowy, 2 segmenty natryskowe przy szatniach na piętrze (instalacja elektryczna, instalacja wod-kan, nowa glazura, kabiny prysznicowe) oraz wykonane zostały na parterze nowe toalety ogólnodostępne. Koszt wykonanych prac to kwota ponad 50 tys. zł.
Jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się prace związane z termomodernizacją budynku sali gimnastycznej w wyniku których zostanie on docieplony oraz otrzyma nową elewację.


W czasie wakacji przeprowadzono również remont sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Lubni. W ramach tego zadania wykonano nowy parkiet na ruszcie drewnianym pokryty wykładziną sportową oraz wymalowano ściany.
Łączny koszt wszystkich wykonanych prac to kwota ponad 75 tys. zł.
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!