Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 9 lipca 2020r.
Aktualności Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2008-08-29 • Poradnia położniczo – ginekologiczna w Brusach znowu zacznie funkcjonować.

Burmistrz Brus dąży do tego, by sfinalizować ostatni etap negocjacji na usługi lekarza ginekologa, jakim jest zawarcie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Jak mówi – po wielu staraniach zdobyliśmy lekarza ginekologa, co wraz z wyposażonym przez Gminę Brusy gabinetem, stanowi podstawę zawarcia kontraktu z NFZ. Obecnie trwają formalności dotyczące zarejestrowania działalności lekarza na naszym terenie.

Już od września w Przychodni Lekarskiej przy ul. Dworcowej 24 w Brusach funkcjonować będzie poradnia położniczo – ginekologiczna. Lekarz ginekolog przyjmować będzie we wtorki w godz. 13.00-17.00 oraz w piątki w godz. 11.00-16.00. Z porad, badań oraz zabiegów korzystać będą mogły wszystkie kobiety z gminy Brusy.

Gabinet został wyposażony w nowoczesny sprzęt m.in.: aparat USG, aparat do usuwania nadżerek i detektor tętna płodu. Doświadczony lekarz ginekolog dokonywał też będzie drobnych zabiegów ze znieczuleniem, z których do tej pory skorzystać można było tylko w szpitalu.

Rejestracji dokonywać można każdego dnia począwszy od dzisiaj w Przychodni Lekarskiej w Brusach oraz pod nr tel. 052 398 22 54.cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!