Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 20 stycznia 2020r.
Inwestycje realizowane na terenie Gminy Brusy Napisz do nas!
powrót

2013-08-02 • Modernizacja Urzędu Miejskiego w Brusach

Przetarg nieograniczony na realizację zadania pn. „Modernizacja systemu ogrzewania z wykorzystaniem energii ze źródeł odnawialnych wraz z termomodernizacją obiektów użyteczności publicznej w Brusach”, spośród 4 przedsiębiorstw, wygrała firma Zakład Ogólnobudowlany Andrzej Byszewski z Chojnic. Umowę z właścicielem – Andrzejem Byszewskim, Burmistrz Brus Witold Ossowski, podpisał w piątek, 31 maja br. Zadanie, zgodnie z umową, będzie kosztować Gminę Brusy 2.618.472,74 zł brutto.

W ramach przedsięwzięcia zaplanowano przebudowę i rozbudowę budynku Urzędu Miejskiego w Brusach, w tym m.in. wykonanie nowego niezależnego wejścia w części parterowej budynku dla urzędu stanu cywilnego, przebudowę pomieszczeń wewnętrznych obiektu, docieplenie ścian i dachu, rozbiórkę składu opału. Ponadto w zakres działań wykonawczych weszła przebudowa i rozbudowa instalacji wewnętrznych UM w Brusach oraz roboty budowlane w siedzibie Centrum Kultury i Biblioteki, które obejmują: docieplenie dachu, remont instalacji centralnego ogrzewania, remont instalacji odgromowej, docieplenie ściany elewacji frontowej południowej budynku CKiB.

Łączna wartość inwestycji wynosi niespełna 2,7 mln zł. Zadanie otrzymało dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w wysokości ok. 0,9 mln zł. Ostateczne zakończenie przedsięwzięcia zaplanowano na czerwiec 2014 roku.

W związku z rozpoczynającym się remontem budynku Urzędu Miejskiego w Brusach przepraszamy za wszelkie utrudnienia! Jednocześnie przypominamy o zmianach organizacyjnych urzędu związanych z jego przebudową.  

Urząd Miejski przed modernizacją:

Budynek UM w trakcie remontu:

Wizualizacja Urzędu Miejskiego po modernizacji - elewacja frontowa.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!