Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 19 września 2019r.
Informacje ze szkół z terenu Miasta i Gminy Brusy Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-05-23 • Udział piłkarzy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Brusach u Półfinałach Wojewódzkich

W piątek 11 maja w Łubianie odbyły się półfinały Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Nożnej. W zawodach wzięły udział 4 zespoły - mistrzowie swoich powiatów. Mecze rozegrano w jednej grupie systemem „każdy z każdym”.

Piłkarze ze Szkoły Podstawowej Jana Pawła II w Brusach zagrali dobre zawody, wykazując się zaangażowaniem, wolą walki i grą fair play. Niestety nie udało im się wygrać żadnego meczu. Turniej rozpoczęli od porażki 3:5 ze szkołą z Rotmanki, który przy odrobinie szczęścia mógł zakończyć się remisem. W następnym meczu uczniowie z Brus zremisowali ze Starogardem Gdańskim 3:3 i stracili szansę na wygranie zawodów. Ostatni mecz z Łubianą decydował o miejscach 2 - 4. Porażka 3:4 spowodowała, że drużyna zajęła 4 miejsce.  Zawody wygrali piłkarze z Rotmanki i to oni wywalczyli awans do finałów wojewódzkich.

Gratulujemy piłkarzom ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Brusach ambitnej postawy, walki do końca w każdym meczu i godnego reprezentowania powiatu chojnickiego oraz swojej szkoły na zawodach.

Szkołę reprezentowali: Adrian Remus, Maksymilian Szewczuk, Fabian Rafiński, Adrian Przytarski, Jakub Kiedrowicz, Patryk Wierzbicki, Patryk Dorawa, Seweryn Szczepański, Beniamin Cysewski, Konrad Pestka i Robert Czapiewski.

Opiekunem był Albin Kiedrowski

Opracowanie: SP im. Jana Pawła II w Brusach.

 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!