Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 23 listopada 2017r.
Informacje ze szkół z terenu Miasta i Gminy Brusy Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2017-10-30 • Wyniki Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Brusach 18 października 2017 roku rozegrano Gminne Igrzyska Młodzieży w Unihokeju. Jest to kategoria wiekowe obejmująca młodzież z klas VII szkół podstawowych oraz II i III klas gimnazjum.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju  dziewcząt

1.    Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach

(Zuzanna Cysewska, Julia Czarnowska, Nikola Czarnowska, Wiktoria Kantrzonka, Sandra Kiedrowicz, Kinga Kobierowska, Adriana Kosiedowska, Julia Orzłowska, Kinga Przytarska, Roksana Rekowska, Kaja Roda, Wiktoria Warsińska, Magdalena Wera – opiekun Jolanta Peplińska)

2.    Szkoła Podstawowa im. TOW Gryf Pomorski w Lubni

(Weronika Czapiewska, Anna Dalmer, Agnieszka Górska, Aleksandra Hartyn Leszczyńska, Karina Leman, Natalia Lemańczyk, Martyna Pastwa, Klaudia Smentek, Klaudia Synak, Emilia Szczepańska, Martyna Szczepańska, Kornelia Szulc, Kinga Topka – opiekun Tomasz Ostrowski)

3.    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach

(Natalia Czarnowska, Agata Gierszewska, Amelia Janikowska, Nikola Kiedrowicz, Zuzanna Kloskowska, Wiktoria Peplińska, Martyna Stoltmann, Nikola Szuta – opiekun Justyna Meller)

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju chłopców

1.    Szkoła Podstawowa im. TOW Gryf Pomorski w Lubni

(Marek Borzyszkowski, Bartosz Dolny, Dawid Dorau, Dawid Dorawa, Maciej Gliszczyński, Mateusz Gliszczyński, Adrian Gołębiewski, Igor Jeżewski, Patryk Lepak, Filip Lubiński, Dawid Pastwa, Filip Sieracki, Filip Słomiński, Lucjan Słomiński, Paweł Żywicki – opiekun Tomasz Ostrowski)

2.    Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach

(Stanisław Bieliński, Filip Ciemiński, Maksymilian Cysewski, Piotr Czapiewski, Dawid Dorau, Krystian Dorawa, Bogdan Gwóźdź, Bartłomiej Orzłowski, Sebastian Pellowski, Mateusz Piechowski, Adrian Szczepański, Wardyn Paweł – opiekun Marek Kupczyk)

3.    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach

(Oskar Czarnowski, Damian Durajewski, Kamil Kiedrowicz, Adrian Kulesza, Dominik Pestka, Paweł Piechowski, Filip Pilacki, Filip Singer, Miłosz Stoltmann – opiekun Bartosz Rogalla)

 

Nagrodą dla drużyn zwycięskich jest reprezentowanie szkół w zawodach powiatowych.











 

Opracowanie i zdjęcia: SP nr 2 w Brusach.




cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!