Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 12 grudnia 2018r.
Informacje ze szkół z terenu Miasta i Gminy Brusy Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-01-03 • Szkolna wigilia w Czyczkowach

W piątek 22 grudnia 2017r. cała społeczność Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach zebrała się, by wspólnie zatrzymać się na chwilę nad tajemnicą Bożego Narodzenia.

Na spotkanie przybyli też zaproszeni goście.

Spotkanie rozpoczęło się świąteczną edycją programu „The voice of Poland” w j. angielskim przygotowaną przez uczniów kl. VI, pod kierunkiem p. Karoliny Zblewskiej – Orzłowskiej.

Następnym punktem programu były jasełka przygotowane przez kl. II i IV pod okiem p. Elżbiety Rzeźnik. Tegoroczne jasełka w szkole były wyjątkowe, bo małego Jezuska grało prawdziwe dziecko – Adaś, który bardzo dzielnie radził sobie w tej roli.

Po jasełkach zabrała głos p. dyrektor Krystyna Teca, która złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Następnie p. Jacek Bruski – dyrektor GZO pogratulował uczniom talentów i również życzył wszystkim tego, co najlepsze.

Do życzeń dołączyła się też p. sołtys Bernadeta Niebrzydowska.

Po części oficjalnej uczniowie zostali na poczęstunku na holu, a nauczyciele i zaproszeni goście udali się do sali. Tam również, poza poczęstunkiem czekała ich niespodzianka, gdyż odwiedzili ich kaszubscy kolędnicy.

W świątecznej atmosferze wszyscy udali się do swoich domów, by tam czynić ostatnie przygotowania.
 

Opracowanie: SP im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach, Anna Pestka. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!