Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 12 grudnia 2018r.
Informacje ze szkół z terenu Miasta i Gminy Brusy Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-01-03 • Magia świąt ukryta w wystąpieniach artystycznych

Bożonarodzeniowy okres to jeden z najpiękniejszych momentów w ciągu całego roku kalendarzowego. Choć pogoda nie usposabia wesoło, niezwykła radość w sercach i ciepły nastrój z powodu zbliżających się świąt, tworzą niepowtarzalny urok. W szkołach wyjątkowym chwilom towarzyszą artystyczne występy.

        Popołudniową porą 20 grudnia w Szkole Podstawowej w Leśnie zebrali się rodzice, uczniowie oraz grono pedagogiczne, by przyjrzeć się talentom uczniów naszej szkoły.

        Część artystyczną poprzedziły szczere życzenia świąteczne Pani dyrektor oraz zaproszenie do skorzystania ze specjalnie przygotowanych na tę okazję smakołyków.

        Następnie oczom zgromadzonych ukazali się uczniowie klasy IV w świątecznym przedstawieniu, po nich nadeszła kolej na występy wokalne uczniów klasy IV, V oraz VII w wersji polskiej, niemieckiej i angielskiej.

        Finał należał do grupy dzieci uczęszczających na dodatkowe, szkolne zajęcia muzyczne. W sali gimnastycznej rozbrzmiały magiczne dźwięki ukulele, gitary akustycznej oraz guitalele w towarzystwie delikatnych, czystych głosów całej grupy. Całość zamknęło profesjonalne wykonanie kolędy "Przybieżeli do Betlejem", wykorzystujące elementy prawdziwego amerykańskiego gospelu.

        Nad całością czuwały nauczycielki: A. Klonowska - Dorszyńska, P. Szymlek, E. Adamczyk, I. Burżacka, H. Majkowska, M. Kloskowska, A. Cybulska.

        Było kolorowo, artystycznie i smacznie!

  

 

Opracowanie: SP im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Leśnie. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!