Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 12 grudnia 2018r.
Informacje ze szkół z terenu Miasta i Gminy Brusy Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-01-03 • Spotkanie wigilijne w Punkcie Przedszkolnym w Czyczkowach

Okres Świąt Bożego Narodzenia to szczególny czas. Czas śpiewania kolęd, składania życzeń, rodzinnych spotkań, wręczania prezentów bliskim.

Tradycyjnie nadchodzące Święta Bożego Narodzenia dzieci z Punktu Przedszkolnego przy SP im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach uświetniły pięknym bożonarodzeniowym montażem słowno - muzycznym, który przygotowały pod czujnym okiem Pani Eweliny i Pani Kasi. Na swój występ dzieci prócz rodziców,  zaprosiły Panią Dyrektor Krystynę Teca, Pania katechetkę Anne Pestka, Panie woźne: Hannę Leper oraz Ewę Frymark.

Pani dyrektor Krystyna Teca oraz wychowawca grupy Pani Ewelina Krasinkiewicz złożyły wszystkim obecnym na uroczystości życzenia świąteczne. Po życzeniach i symbolicznym przełamaniu się opłatkiem wszyscy zasiedliśmy do świątecznego poczęstunku, który przygotowali rodzice.

Dzieci odwiedził gość - Gwiazdor, który uważnie słuchał oraz przyglądał się występom dzieciom a później każdego małego artystę obdarował podarunkiem.

Piękne życzenia, kolędy, zapach choinki to magia świątecznego nastroju pełnego życzliwości i radości który zapanował w naszym przedszkolu. Aż szkoda, że wigilijny dzień jest tyko raz w roku, ale może przez to jest taki wyjątkowy. 

Opracowanie: PP przy SP w Czyczkowach. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!