Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 26 marca 2019r.
Informacje ze szkół z terenu Miasta i Gminy Brusy Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-06-08 • Obchody Dnia Dziecka i Dnia Sportu w Lubni

W tym roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka i Dzień Sportu już 30 maja. Był to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Nie zabrakło jednak atrakcyjnych zajęć rekreacyjnych i edukacyjnych z zakresu profilaktyki uzależnień.

Na początek imprezy odbył się apel przygotowany przez uczniów klasy VII z okazji Dnia Książki. Następnie uczniowie poszczególnych klas przedstawili stworzone przez siebie krótkie utwory literackie pod hasłem „Wiersz dla zdrowia” – promowały one treści profilaktyki anty-alkoholowej i zdrowia. Później chętni uczniowie zaprezentowali swoje talenty i umiejętności w zabawie opartej na bazie telewizyjnego programu „Mam talent”. Następnie w różnych grupach wiekowych, odbywały się gry i zabawy, konkursy z nagrodami oraz turnieje piłki nożnej i siatkowej. Ostatnim punktem programu był pokaz sprzętu pożarniczego oraz ratownictwa medycznego, dzięki uprzejmości strażaków z OSP Leśno.

Zwieńczeniem imprezy było podsumowanie poszczególnych konkurencji, wręczenie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brusach i słodyczy sponsorowanych przez Radę Rodziców. Nasi uczniowie wykazali się kreatywnością, pomysłowością i różnymi talentami, dzięki czemu ten wyjątkowy dzień upłynął aktywnie i miło.

W przygotowanie obchodów święta zaangażowali się: Dyrekcja, nauczyciel biblioteki, pedagog szkolny, opiekun SU wychowawcy klas i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. TOW Gryf Pomorski w Lubni.

Opracowanie: Szkoła Podstawowa im. TOW Gryf Pomorski w Lubni. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!