Mapy regionu Fotogaleria Deutsch English Wersja polska
Fotogaleria Brusy Brusy
< Powrót do strony głównej • 26 marca 2019r.
Informacje ze szkół z terenu Miasta i Gminy Brusy Napisz do nas!
 Archiwum Szukaj w archiwum:
powrót

2018-06-19 • V miejsce lekkoatletów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Brusach w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w 4-boju LA

W czwartek 7 czerwca w Gdańsku odbyły się zawody w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców, rozgrywane w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci. W wydarzeniu sportowym wystartowały najlepsze reprezentacje szkół podstawowych naszego województwa, w tym uczniowie  z Brus.     

            Chłopcy ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Brusach spisali się świetnie. Wszyscy uzyskali wyniki na swoim poziomie lub lepsze. Łącznie zgromadzili 1060 punktów i wywalczyli V miejsce w województwie pomorskim. Zwyciężyli lekkoatleci ze Szkoły Podstawowej nr 11 z Tczewa.

Co ciekawe reprezentant Szkoły Podstawowej im.  Jana Pawła II w Brusach,  Adrian Remus ustanowił rekord szkoły w skoku w dal, uzyskując 5,47 m oraz w rzucie piłeczką palantową otrzymując 60 m. 

Najlepsze wyniki punktowe uczniów: Adrian Remus 336 p., Maksymilian Szewczuk 220 p. oraz Miłosz Kobus 197 p.

            Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Brusach wystąpiła w składzie: Adrian Remus, Maksymilian Szewczuk, Miłosz Kobus, Patryk Wierzbicki, Adrian Przytarski, Fabian Rafiński i Maciej Pepliński.  

 

Opiekun: Albin Kiedrowski

Opracowanie: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach. 
cms Brusy - Strona Główna Napisz do nas!