wtorek, 24 listopad 2020 11:50

Konkurs fotograficzny dla osób 50+ „Praca w czasach PRL”

Wehikuł czasu nie został jeszcze wynaleziony, lecz można wybrać się w podróż do przeszłości innym sposobem. Co powiesz na wycieczkę do okresu PRL dzięki zdjęciom z miejsca Twojej pracy? Portal Aplikuj.pl zaprasza na wyjątkowy konkurs z nagrodami pracowników i pracowniczki z epoki PRL!

https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze

Zainteresowane osoby, które ukończyły przynajmniej 50 lat i mieszkają w województwach zachodniopomorskim lub pomorskim mogą do niego przystąpić już teraz! Zgłoszenie do konkursu jest uproszczone do minimum. Konkurs przeprowadzany jest internetowo, zatem jest w pełni bezpieczny dla oby stron. Wziąć w nim udział można w dwóch prostych krokach:

  1. Zeskanuj swoje zdjęcia z pracy z czasów PRL.
  2. Prześlij maksymalnie 3 fotografie w wersji cyfrowej przez internetowy formularz zgłoszeniowy.

Możesz skorzystać przy tym z pomocy osób bliskich, jak rodzina, przyjaciele czy opiekunowie. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 12 stycznia 2021 r.

Nie przegap okazji do wygrania telefonów komórkowych, kursów komputerowych (strefakursow.pl), wycieczek do Skandynawii (fregata.pl), książek i gadżetów! Przypomnij innym i pokaż młodemu pokoleniu, jak naprawdę wyglądała praca w PRL! Wskocz do wehikułu czasu, korzystając z formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze

konkurs-a-v1-1200x628.jpg

 

Inf. Koordynator projektu. 

Wyświetlony 1586 razy