środa, 13 styczeń 2021 10:03

WOŚP 2021: eSkarbonka w gminie Brusy

Sztab WOŚP nr 2311 w Brusach informuje, iż została uruchomiona eSkarbonka czyli „wirtualna puszka”. Dla naszego regionu jest ona dostępna pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/6g8ra6.

Zachęcamy do dokonywania wpłat na rzecz Fundacji w dobie ograniczonego dostępu. Ta forma wspomagania jest przez nas preferowana z uwagi na to, że w tym roku nie będzie w Brusach artystycznego koncertu finałowego.  eSkarbonka będzie czynna do 1 lutego, do północy. Korzystanie z eSkarbonek jest szybkie, proste i bezpieczne. Na stronie eSkarbonki należy wybrać kwotę darowizny i formę płatności (karta Mastercard lub PayU), wpisać swoje imię i adres e-mail, zaakceptować regulamin i na koniec kliknąć „Wpłać”. Następnie użytkownik jest przekierowywany na odpowiednią stronę PayU (operatora płatności w eSkarbonkach), na której należy postępować zgodnie z instrukcjami. Oprócz kart płatniczych, dostępnymi formami płatności są również przelew bankowy czy BLIK. Po realizacji wpłaty darczyńca zostanie przekierowany ponownie do eSkarbonki, gdzie wyświetli się osobiste podziękowanie od Jurka Owsiaka. Na stronie eSkarbonki pojawi się też informacja o wpłacie, wraz z jej kwotą i imieniem darczyńcy. Środki ze wszystkich zbiórek w całości trafią do WOŚP, ale będą księgowane na różnych rachunkach technicznych. Linki do indywidualnych eSkarbonek, zakładanych przez sztaby WOŚP, zawsze zaczynają się tak samo (eskarbonka.wosp.org), ale kończą się unikalnym ciągiem cyfr i liter. To pozwala na ich osobne księgowanie i wyświetlanie wyników osiąganych przez konkretnego kwestującego. Z kolei wpłaty za pośrednictwem strony https://eskarbonka.wosp.org.pl/ trafiają na ogólne konto eSkarbonki. Tam też wyświetla się globalna kwota zebrana do tej pory za pośrednictwem wszystkich eSkarbonek.

Informujemy także, że nie będzie licytacji gadżetów w tradycyjnej formie. O przebiegu finału WOŚP i sposobie licytacji w Brusach poinformujemy Państwa w odpowiednim terminie. Przypominamy, że finał odbędzie się 31 stycznia 2021 roku.

wosp_biskupiec.jpg

 

 

Inf. Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach.

Wyświetlony 365 razy