KOLARZE Z KASZEBE RUNDA PONOWNIE ZAGOŚCILI W LASCE
Opublikowano: czwartek, 18.06.2026
Mimo deszczowej pogody miłośnicy kolarstwa wzięli udział w kolejnej edycji maratonu Kaszebe Runda. Uczestnicy mieli do wyboru pięć tras o długości od 50 do 215 km, prowadzących po asfaltowych i szutrowych drogach regionu.
Jak co roku w Lasce na kolarzy czekał bufet regeneracyjny przygotowany przez Gminę Brusy. O smaczny poczęstunek zadbały panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Zbrzycanki” z Rolbika, serwując uczestnikom domowe przysmaki i dodając energii do dalszej jazdy. Kilkoro z naszych mieszkańców również zdecydowała się na przejazd na krótszych trasach. Burmistrz Brus Witold Ossowski spotkał się z nimi na mecie.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom wytrwałości i ukończenia tras pomimo wymagających warunków pogodowych.
Jak co roku w Lasce na kolarzy czekał bufet regeneracyjny przygotowany przez Gminę Brusy. O smaczny poczęstunek zadbały panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Zbrzycanki” z Rolbika, serwując uczestnikom domowe przysmaki i dodając energii do dalszej jazdy. Kilkoro z naszych mieszkańców również zdecydowała się na przejazd na krótszych trasach. Burmistrz Brus Witold Ossowski spotkał się z nimi na mecie.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom wytrwałości i ukończenia tras pomimo wymagających warunków pogodowych.










