PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 W SZKOLE BRANŻOWEJ I STOPNIA W BRUSACH
Opublikowano: piątek, 26.06.2026
26 czerwca Szkoła Branżowa I Stopnia im. Kazimierza Sikorskiego w Brusach uroczyście zakończyła rok szkolny 2025/2026. Z tej okazji odbyła się akademia podsumowująca minione miesiące nauki i pracy.
W wydarzeniu uczestniczył Krzysztof Gierszewski, zastępca Burmistrza Brus, który w imieniu burmistrza Brus Witolda Ossowskiego złożył serdeczne podziękowania uczniom, nauczycielom oraz całemu gronu pedagogicznemu za zaangażowanie i całoroczną pracę. Przekazał również gratulacje i upominki absolwentom Szkoły Branżowej, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce: Kamili Lewińskiej, Paulinie Jankowskiej, Angelice Knut oraz Patrykowi Knutowi.



























