JARMARK ZABORSKI W BRUSACH – RUSZYŁY ZAPISY WYSTAWCÓW
Tegoroczny Jarmark Zaborski w Brusach odbędzie się w nowym terminie i nowej lokalizacji. Wydarzenie będzie częścią finału Międzynarodowego Festiwalu Folkloru „Kaszubskie Spotkania z Folklorem Świata”, który od lat przyciąga mieszkańców regionu i gości z różnych stron Polski oraz świata. Organizatorzy zapraszają wystawców do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.
Jarmark odbędzie się w niedzielę, 26 lipca, przy ul. Armii Krajowej, w sąsiedztwie stadionu miejskiego w Brusach. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 16.00. Stoiska będą dostępne dla odwiedzających już przed rozpoczęciem finałowego koncertu festiwalowego, a jarmark potrwa do godzin wieczornych, tym samym towarzysząc finałowi festiwalu.
To doskonała okazja do zaprezentowania swojej twórczości, produktów oraz lokalnych specjałów szerokiemu gronu odbiorców. Zachęcamy do udziału rękodzielników, twórców ludowych, producentów regionalnej żywności, pszczelarzy, wystawców oferujących wyroby tradycyjne i ekologiczne, a także wszystkich, którzy chcą promować lokalną kulturę, rzemiosło i przedsiębiorczość.
Udział w Jarmarku Zaborskim w Brusach jest bezpłatny. Organizatorzy nie pobierają opłat za wystawienie stoiska. Zachęcamy do wcześniejszego zgłaszania swojego udziału. Szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji stoisk, godzin montażu oraz pozostałych kwestii organizacyjno-technicznych udzielane są podczas zapisów.
Zapisy prowadzi Chata Kaszubska im. Józefa Chełmowskiego w Brusach-Jagliach – osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 523983202.
Serdecznie zapraszamy do udziału!


